čtvrtek 10. listopadu 2011

Dvě v jednom:-)Ve starém kufru jsem měla schovanou starou panenku. Je to sněhurka a sedm trpaslíků a když ji obrátím tak je z ní čarodějnice. Prostě dvě v jednom:-)!!!Staré hračky byly kouzelné!!Chlap, baba a jejich ještěr:-):-):-)
 Památná kabelka po babičce...je z kůže a stále ji nosím.

 Moc se mi líbil modřínový věneček od Marionet, tak jsem si ho udělala a k tomu jeden veselý z čísel ze staré hry od vnuček.... Podzim na balkoně. Věneček s jablíčky...

Krabička z nastříhané lepenky a svícen ze zrnek kávy! Jablíčka mi provoněly balkon! Hezký podzimní víkend, i když u nás je mlhavo!Pijte grog a čaj:-)

14 komentářů:

 1. Dájo,
  krásné poklady a bezva nápady.
  Krásný den
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Dájo, čaj mám a koukám, že si zase řádila! Ty máš enegrie na rozdávání, moc se mi líbí tvoje navěšené otýpky, polštář v pozadí (asi z juty) a věneček s čísílky, to je tedy bomba! Úžasný nápad!
  Pohodový večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to tu jen srší zase nápady!!! Se sněhurkou by jsem si určitě i v mém věku vyhrála!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Dajo. Ta maňásková Sněhurka/čarodějnice je správně srandovní - ideální na hraní - hned tak a hned zase onak. Kabelu bych také nosila, kdybych takovou měla - je moc pěkná. Myslím, že jsi vyfotila i jednu pěknou starožitnost - tu, asi bélešnikovou, formu (jsou v ní ty papriky). Tak ta by se mi také zamlouvala. Měj se pěkně, Ditta.

  OdpovědětVymazat
 5. Tá Snehulienka - "dva v jednom" je krásna! To sú poklady z dávnych čias! :)
  A škatuľku z lepenky možno tiež niekedy vyskúšam, zaujala ma.

  Radostný deň. Leti.

  OdpovědětVymazat
 6. Díky ,za milou návštěvu a bezva komentáře!!!!Já se vždy tak těším co uvidím u Vás,z čeho zas budu vykulená co vše umíte a víte....je to radost a krása...Daja

  OdpovědětVymazat
 7. Dajo, ty jsi cislo, zase tolik napadu. Tvoje panenka je bezkonkurencni a moc se mi libi i vyzdoba. Neotrele napady. Mej krasny vikend, Katerina

  OdpovědětVymazat
 8. Dajo, tedy to je spousta různých krásných foteček a všechno moc hezké.. měj krásné dny Dita

  OdpovědětVymazat
 9. ...teda zahrnula jsi nás skvělými nápady.K čemu se vyjádřit dřív.Mně oslovili staré větve,okovaná "lékařská" brašna mi připomíná , že v ní uchovávám nářadí pro bonsaje :o),větvičkový závěs a věneček z ostnatého drátu rezonují s mým srdcem,vtipný nápad s žetony z lota na adventní věneček vyvolal na mé tváři úsměv a o svícínku z převodních koleček od kola nemluvě.
  Máš oko, které vidí...a srdce co cítí děkuji a přeju pohodový víkend mokopa

  OdpovědětVymazat
 10. Ahojky,
  krásné tvoření, prostě skvělé nápady :-) A panenka je kouzelná :-) Pěkný den Marie.

  OdpovědětVymazat
 11. Milá Dájo, ta tvoje panenka mě dostala, je skvělá, nikdy jsem takovou neviděla. Dekorace a fotky jsou také moc pěkné. Přeji hezký nedělní večer, Jana

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Daja, neviem čo skôr obdivovať. Toľko kreativity a originality a hlavne, že máš chuť stále niečo aranžovať. Máš môj obdiv. Ja som teraz úplne mimo, položila ma nejaká viróza.
  S pozdravom
  Emily

  OdpovědětVymazat
 13. Nádhera. Panenka je úžasná a výtvory taky..věneček kouzelný..radost se dívat.

  OdpovědětVymazat
 14. Ze šišek jsem letos také tvořila,přírodní materiál je skvělý a ty porcelanové botky jsou skvostné!Michaela

  OdpovědětVymazat